CNC Knife Digital Finishing

MultiCam • CNC • Router • Plazma • Laser Strumień wody • Nóż

Firma MultiCam to producenci maszyn do cięcia sterowanych numerycznie za pomocą komputera (CNC), którzy oferują systemy automatycznego ustawienia, maszyny o dużej precyzji oraz maszyny sterowane numerycznie za pomocą komputera takie, jak: maszyny do cięcia CNC oparte o router, laser, plazmę, strumień wody i nóż.

Do silnych stron firmy MultiCam należy innowacyjność w branży, która pozwala nam produkować maszyny o najwyższej jakości i najlepszej funkcjonalności na świecie, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanych cen. Główną zaletę produktów MultiCam stanowią nasze systemy otwartej architektury, które pracują bez zarzutu z dosłownie każdym standardowym oprogramowaniem do projektowania wspomaganego komputerowo, produkcji wspomaganej komputerowo i w przypadku podprogramu włączanego do programu, jakie używane są w branży.

Firma MultiCam produkuje systemy automatycznego ustawienia od dwudziestu lat i dokonała instalacji tysięcy maszyn sterowanych numerycznie za pomocą komputera (CNC) w ponad 50 krajach na świecie. Maszyny do cięcia sterowane numerycznie za pomocą komputera (CNC) firmy MultiCam słyną z łatwości ich użycia i wielofunkcyjności. Systemy MultiCam CNC używane są przez wiele gałęzi przemysłu takich, jak: produkcja szafek, produkcja mebli, obróbka drewna, obróbka metalu, tworzenie napisów, HVAC - systemy ogrzewnicze, wentylacyjne i klimatyzacyjne, przestrzeń powietrzna, budownictwo okrętowe, cięcie ściernicą przy pomocy strumienia wody, wytwarzanie produktów o powierzchni stałej i z plastiku. Tym rozmaitym branżom przemysłu konieczna jest wysoka jakość i niezawodność, które zapewnia każda maszyna MultiCam.

Specjalizujemy się również w produkcji opartej o podprogramy włączane do programu, maszynach do obróbki przemysłowej drewna, technologii odlewniczej, wyposażeniu do robienia napisów i produkcji wyrobów o powierzchni stałej.

Wszystkie nasze standardowe maszyny produkowane są wyłącznie w naszej nowoczesnej placówce w Dallas, w stanie Teksas, USA, co pozwala nam kontrolować wszelkie aspekty procesu produkcji. Naszą filozofią jest produkowanie maszyn, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Dzięki naszej sieci ponad 60 dystrybutorów na całym świecie nasi Klienci mogą zawsze liczyć na lokalne szkolenia, usługi i pomoc ze strony naszego globalnego zespołu ekspertów. Prosimy do nas zadzwonić, wysłać emaila lub odwiedzić naszą witrynę internetową, aby przekonać się, że dodanie naszych automatycznych systemów do cięcia MultiCam do arsenału Państwa firmy pozwoli ograniczyć straty materiałowe, zmniejszyć czas pracy i zwiększyć zyski. Niezależnie od wielkości Państwa firmy, oferujemy maszyny dopasowane do każdego budżetu!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat naszych maszyn do cięcia sterowanych numerycznie za pomocą komputera (CNC). Wszelkie informacje umieszczone na naszej stronie są w języku angielskim.